Pokud nejste s produktem spokojeni, je velmi důležité, abyste nám to dali vědět. Za prvé je v našem největším zájmu, abyste s našim produktem byli spokojeni a za druhé, bez vaší zpětné vazby se jen stěží můžeme zlepšovat. Jste to právě vy, kdo nám pomáhá vytvářet kvalitní produkt. To ovšem neznamená, že na 100% vašich reklamací odpovíme pozitivně. Ne každý problém s produktem je vadou výroby.

Reklamaci vyřídíme do 30 dnů od obdržení produktu. Pokud bude reklamace výrobku uznána, vrátíme peníze včetně poštovného zpět na váš bankovní účet spojený s kartou, která byla užita při placení.

Odstoupení od smlouvy

Ze zákona máte možnost zboží vrátit do 14 dnů od obdržení zásilky bez udání důvodu. Nejdříve nám prosím zašlete email s číslem objednávky a jménem na email info@posse.cz s předmětem VRÁCENÍ + číslo objednávky. Poté zboží zašlete na adresu: Posse production s.r.o., Bohuslava ze Švamberka 790/2a, Nusle (Praha 4), 140 00 Praha. Do balíčku nám vždy přidejte průvodní dopis s číslem vaší objednávky a jménem.

Vracíme pouze peníze za zboží, nikoli za poštovné. Poštovné od vás k nám hradíte vždy vy. Peníze vám připíšeme zpět stejným způsobem a na stejný účet spojený s kartou, která byla zadána při platbě, do 14 dnů od obdržení zásilky.

V případě výměny zboží je nutné nejdříve první objednávku vrátit/stornovat a druhou pak znovu objednat.